top of page

OFERTA WYPOSAŻANIA PRZESTRZENI PUBLICZNYCH

WYPOSAŻANIE PRZESTRZENI BIUROWYCH

Planując aranżację  powierzchni biurowej warto zwrócić uwagę na nowoczesny design mebli ich funkcjonalność, jakość i korzystną cenę. Dzięki wieloletnim doświadczeniom, związanych z wyposażaniem przestrzeni biurowych marka CAMFERO zapewnia, iż Państwa biuro będzie wyjątkową przestrzenią, łączącą design, ergonomię i przyjazne miejsce pracy dla pracowników. Nasze produkty tworzymy w oparciu o najwyższej jakości materiały, dbając pieczołowicie o każdy detal tak aby zagwarantować trwałość i bezawaryjne użytkowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacjach na terenie kraju i zagranicą.

ruby_carl_dsseldorf__007805017805015fc51
CCC Polkowice Bene Meble fot Szymon Pola

WYPOSAŻANIE PRZESTRZENI RESTAURACYJNYCH 

Nasze realizacje dla przestrzeni restauracyjnych to nowoczesny design mebli, funkcjonalność, jakość i korzystna cena. Naszym atutem docenianym przez klientów jest kompleksowość oferty, rozpoczynając od indywidualnego projektu opartego o wizję Klienta, produkcję mebli na wymiar, a kończąc na montażu wyposażenia. Każda realizowana przez nas restauracja, hotel charakteryzuje się wyjątkową przestrzenią, łączącą design, ergonomię i przytulność miejsca do którego chce się wracać. Nasze produkty tworzymy w oparciu o najwyższej jakości materiały, dbając pieczołowicie o każdy detal tak aby zagwarantować trwałość i bezawaryjne użytkowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacjach na terenie kraju i zagranicą.

WYPOSAŻANIE PRZESTRZENI HOTELOWYCH

Nasze realizacje dla przestrzeni hotelowych to nowoczesny design mebli, funkcjonalność, jakość i korzystna cena. Naszym atutem docenianym przez klientów jest kompleksowość oferty, rozpoczynając od indywidualnego projektu opartego o wizję Klienta, produkcję mebli na wymiar, a kończąc na montażu wyposażenia. Każda realizowana przez nas restauracja, hotel charakteryzuje się wyjątkową przestrzenią, łączącą design, ergonomię i przytulność miejsca do którego chce się wracać. Nasze produkty tworzymy w oparciu o najwyższej jakości materiały, dbając pieczołowicie o każdy detal tak aby zagwarantować trwałość i bezawaryjne użytkowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacjach na terenie kraju i zagranicą.

sala-numer-2.jpg
bottom of page